| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai s-a inchis singura sala din oras din cauza unor idioti,care,cumva, au reusit sa fure aproape toate ganterele si barile.
Abia am facut si eu o luna de sala si s-a si inchis.
Oricum...nu vreau sa renunt,asa ca m-am gandit sa-mi cumpar strictul necesar pentru acasa.
Am sa cumpar o bara dreapta,o bara ez,doua gantere reglabile, o bara de tractiuni pentru tocul usii si o banca pentru impins orizontal si inclinat.
Problema este ca nu am un super buget.Cu restul ma descurc,dar as vrea sa imi recomandati o banca reglabila, care sa aiba si pentru cvadricepsi.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Da, e foarte bine cu ce vrei tu happy

Daca iti mai faci si o alimentatie speciala, o sa ai rezultate.

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu ai un parc de street workout?

| HomerSimpson a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu este un astfel de parc in oras.
Citisem acum cam 2 luni ca o sa se faca unul, dar cred ca stii si tu cum e cu lucrarile in Romania.
Oricum, am decis sa mai strang niste bani si sa iau o banca ca aceasta:
http://www.sportaddict.ro/banca-forta-multifunctionala-xg-035
Am sa iau 2 gantere reglabile, o bara de tractiuni, o bara dreapta si 40 e kg de discuri.
Discuri am sa cumpar pe fiecare luna.
Cred ca ar fi de ajuns. Poate niste bari pentru flotari la paralele ar mai trebui, dar nu am gasit.
Cine stie, poate o sa deschid o sala. :)

| Cosmin86 a răspuns (pentru HomerSimpson):

Da, e foarte bine cu ce vrei tu happy

Daca iti mai faci si o alimentatie speciala, o sa ai rezultate.

| Garielu a răspuns:

Ia echipament Second-Hand(la mana a 2-a)!

| HomerSimpson a răspuns:

Am uitat sa specific bugetul pentru banca.
Sa nu depaseasca 400 de lei.