| STEAUASEBYSEBASTIAN a întrebat:

adresez aceasta intrebarea doar celor caruia stiu sa practice sportul fotbal, Niste driblinguri ceva si pentru mine?, un link youtube sau explicate pe Yahoo Messenger!,Facebook sau aici prin TPU la privat! Stiu fotbal chiar bine si stiu sa fac si driblinguri spectaculoase, dar stiti voi niste driblinguri noi? pot sa fac driblingurile fotbalistilor de la echipe mari jucatorii ex. Messi,Ronaldinho,Ronaldo, Neymar, dar mai vreau si eu alte driblinguri mai noi! Oricum chiar daca nu puteti sa ma ajutati pentru mine NU ESTE PROBLEMA deoare stiu sa fac driblinguri de la jucatori foarte buni.

2 răspunsuri:
| Luck19 a răspuns:

Nu fi suparat uite sper sa te ajute ma iales sa-l vezi tot dar la 0:13 ok
http://youtu.be/8v28nrWK-VQ
daca nu te-a ajutat imi pare rau