| BreakUpArtist a întrebat:

Am 15 ani, 60 kg si 1, 78-1,80. Vroiam sa stiu daca pot sa ma apuc de sala? As dori raspunsuri serioase si de la niste oameni care sunt in domeniu si se pricep. Multumesc anticipat! A si. da, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

De ce sa nu poti sa te apuci? Apuca-te.

Dar o sala cu instructor, sa te invete sa te antrenezi si sa faci exercitiile corect, ca sa eviti accidentarile.

Si sa te ajute si la alimentatie, aia e cea mai grea parte.

3 răspunsuri:
| BreakUpArtist explică (pentru Cosmin86):

Pai, unii zic ca sala la o varsta asa frageda o sa imi inceteze cresterea in inaltime. Oricum, apreciez extrem de mult ca mi-ai raspuns, intru cat am citit si alte raspunsuri de ale tale si mi-am dat seama ca tu chiar stii despre ce vorbesti. O sa te adaug la prieteni. big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru BreakUpArtist):

S-a discutat deja de 10000 de ori pe tema asta.

Vezi aici :
http://hunkbody.ro/qa-trasul-de-fiare-imi-afecteaza-cresterea-in-inaltime/

| BreakUpArtist explică (pentru Cosmin86):

My bad. Oricum mersi! Apreciez.