| Craciun_Ilie_1997 a întrebat:

am 15 ani si vreau sa stiu cat de mult m-ar ajuta sa fac 100 de flotari in fiecare zi. De asemenea, daca imi dezvolta si abdomenul. Dau funda celui mai rapid si eficient raspuns.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

O sa fie un copil FIRAV...

1. lucreaza doar piept si putin triceps
2. muschii se dezvolta in zilele de pauza ( zilnic = progrese PROASTE )
3. la flotari lucrezi mereu cu aceeasi greutate... daca NU maresti greutatea, nu mai progresezi ( decat putin la inceput ).

100 de flotari pe zi ( sau 100000 de flotari pe zi ) = antrenament de copil mic si firav.

2 răspunsuri:
| CinVasileeee a răspuns:

Daca poti fa, o sa fii boss de boss

| CinVasileeee a răspuns (pentru Cosmin86):

Ai dreptate dar pentru el e destul si sanatos!