| AlexRO150 a întrebat:

am 16 ani si aici la noi in sat avem un teren sintetic de fotbal si vara doar acolo stam ne jucam fotbal, dar faza e ca eu is praf, adica am mers azi nu ne-am mai jucat de anul trecut, ma faceau aia de clasa a 6 a, vara vin mai multi din alte sate si facem meciuri, dar mie imi e sila sa ma joc, ca stiu ca nu dau pe poarta sau nu pot dribla, cum dracu sa fac sa joc mai bine macar la nivelul astora? Mai de mult chiar imi placea jocul dar acum am inceput sa-l urasc doar pentru ca am ajuns sa joc praf, nu pot dribla ca ei sau suta pe poarta...

2 răspunsuri:
| oz_1736 a răspuns:

Antrenament zilnic cateva ore

| InvatamProgramare a răspuns:

Cand e terenul gol ia o minge si exerseaza sutat-ul la poarta pana te plictisesti sa dai goluri. Adica pana cand da 9 goluri din 10 suturi din orice loc de pe teren. Daca ai si un prieten care vrea sa se antreneze ca portar e si mai bine.