| Robytza_Roby_1998_Sl73 a întrebat:

Salut TPU,
Am cont la betano si am ceva bani pe el, imi poate spune cineva cum sa ii scot direct pe card? Ca singura optiune ii transferul bancar.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Intai legi contul bancar de bento, apoi intri in bento si faci transferul catre contul tau bancar.
Transferul odata facut, dureaza 5 zile sa fie completat, ca bani sa-ti ajunga in contul bancar.
Odata ajunsi in contul bancar, ii poti scoate cu cardul sau la ghiseul bancii.

1 răspuns:
| Roxin a răspuns:

Salut!

In general, un cont bancar are atasat si un card. In momentul transferului in contul respectiv, suma devine disponibila si pe cardul atasat contului bancar.