| vlad4cs a întrebat:

am facut acum 4 luni un cont Paypal pe care am adunat niste bani primiti din diferite surse.acum vreau sa ii scot si nu ştiu ce imi trebuie ca sa ii pot scoate. Am citit ca imi trebuie card bancar (si cont bancar). Poate sa imi explice cineva cum trebuie sa procedez?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de un cont bancar care sa il atasezi contului de paypal

| Radu284 a răspuns:

In Romania nu stiu ce trebuie, dar du-te la "Withdraw money" si vezi ce optiuni ai. Pentru America, poti cere un cec, sau o carte de debit de la ei.