| alexdinvasilati a întrebat:

am luat niste aminoacizi pentu marirea masei musculare mai exact amino 5600 eu am 15 ani si vreau sa imi maresc muschii am inceput a 3 saptamana cu acestea si prea se vede diferenta iau 4 pastile inainte sa fac sala. ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Amino iei cand slabesti ca sa-ti mentii masa musculara...

nu cresti cu amino, ce naiba straight face

cresti cu proteine, carbohidrati si creatina! ( p.s. : ai amino in proteine )

| JohnnyBi a răspuns (pentru Cosmin86):

Si ii ia si inainte de sala. sa ii foloseasca pe post de energie nu recuperare...are 15 ani si ia suplimente. presupun copil firav cu alimentatie zero, antrenament -1

Răspuns utilizator avertizat