| zzzzzzz30 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de sala. Ce pastile imi recomandati pentru cresterea rapida a masei musculare?

5 răspunsuri:
| cobritsA a răspuns:

Eu nu iti recomand nici una.fa si tu vreo 2-3 luni si atunci poti sa iei, dar nu mai bine iti faci un corp natural? si nu sa umpli corpul de pastile sa iti plesneaca doamne fereste cv? bine depinde si de fizicu tau acum.bafta

| BIS99 a răspuns:

Niciodată nu trebuie să iei pastile. Am un prieten care a luat de la un bodyshop din Iulius Mall Iaşi (cel vis-a-vis de la noua ieşire din Cinema City, aproape de Diverta, Puma, Nike şi Adidas) şi mi-a spus că aceste "pastile" sunt de fapt steroizi. Nu ştiu dacă e adevărat, dar eu nu ţi-aş recomanda să iei niciodată! Iată de ce:
http://www.youtube.com/watch?v=fmu_h8HCiGo

| Jameson a răspuns:

Viagra

| andreipirca a răspuns:

Momentan nu ti-asi recomanda nici o pastila... dupa vreo 2, 3 luni,minim o luna de sala(mers regulat)poti incepe sa iei proteine,creatina., nu este recomandat sa iei din primele saptamani(mie asa mi-a spus instructorul), depinde de cat de dezvoltat esti. Sper ca ti-am putut fi de folos.Bafta cu Salahappy

| Bez3a a răspuns:

Niciuna.nu e bine sa iei acum