| PaulaAndreea12 a întrebat:

am nevoie de ajutor, din nou. Telecomanda mea de la TV s-a stricat, iar in seara aceasta este un meci de football, vreau neaparat sa il vad. Pe ce site il pot viziona live? (( Real Madrid vs. Tottenham ))

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

"Batmanstream" sau poti scrie, pur si simplu, "meciuri live" pe Google. O sa gasesti mai multe adrese.
Vezi ca televizorul poate fi manevrat si din butoane, nu e nevoie de telecomanda.

| cristi202 a răspuns:

La orice TV, undeva in lateral, pe una din muchiile verticale, trebuie sa ai niste butoane, minim 5, unul pentru pornire/oprire, doua pentru volum, mai tare sau mai slab, si doua pentru programe, unul ia canalele televizorului in sus, celalalt in jos. Singura diferenta fata de telecomanda e ca, daca vrei sa schimbi postul de pe canalul 4 pe cel de pe 9 apasind pe tastatura cifra 9, in schimb la butoanele de la tv trebuie sa o iei gradat, de la 4 la 9, trecind prin fiecare canal. E un pic de munca, mai ales daca ai de trecut prin cateva zeci de canale happy, dar poti ajunge asa la postul dorit.

| andreea964 a răspuns:

Foloseste smartphonul ca telecomanda, downaldând o aplicatie care sa permita asta. Bineinteles daca si televizorul iti permite