| Luciaaan14 a întrebat:

Salut TpU, am nevoie de niște informații de la voi. Încep prin a spune ca am vârstă de 15 ani, fac 16 in 2 luni si practic Handbal de performanță de 8 ani si vreau sa practic o cariera din acest sport.Dar vreau sa joc la o echipa de club. Un club ca Steaua, HCD, etc. Ce trebuie sa fac? Vreau sa joc la un alt nivel si sa fac performanta din acest sport, iar asta nu pot face la un mini-club cu 15 copii. Am nevoie de ajutorul vostru. Mulțumesc.

1 răspuns:
| Lukasssz a răspuns:

Pai de duci la Steaua la juniori si daca esti bun la 18 ani vei debuta in prima echipa!