| Puia_Ionut_1970 a întrebat:

Am o intrebare, daca la un meci de fotbal am pierdut acasa cu 3-1 si am batut in retur cu 2-0, cine se califica? Merci anticipat.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se califica echipa adversa, a dat mai multe goluri in deplasare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chelsea-PSG

| Lukasz a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar ei merg mai departe pentru ca a dat mai multe goluri la voi acasa voi trebuia sa ii luati cu 3-0 si se ajungea la departajare cred ca la jocul Top eleven.
Imi pare rau pentru tine asa am patit si eu sad
Funda?

| Grasshoper a răspuns:

Echipa adversa pentru ca are un gol in deplasare 3-"1"

| Vasilescu_Andrei_1992 a răspuns:

Cealalta echipa se califica au dat mai multe goluri la voi acasa.

| AlexandruG21 a răspuns:

Ei pentru ca au dat 3 goluri in deplasare iar voi doar 2, asa se face departajarea in cazul acesta