| Bogdan1205 a întrebat:

Salut TPU! Am o întrebare daca merg la sala de 2 ori pe săptămână este bine? Tin sa mentionez ca fac basket de 3 ori pe săptămână si fullbody cand merg la sala! Si as mai vrea faca puteti sa imi recomandați niste exerciții pentru denta! MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Iti recomand sa faci sala macar de 3 ori pe saptamana pentru a vedea schimbări la tine.
Iti recomand fullbody pentru slăbit, să faci cu putine kilograme și foarte multe repetari. Mult succes!

| costicj a răspuns:

Cel mai bine cauți pe YT Gravity Transformation. Ai acolo totul bazat pe studii. Sunt destul de multe de spus, iar research-ul meu se bazează în mare parte pe această sursă. Caută prin clipurile lui cu full body. Btw, evită greutățile mici cu prea multe repetări, no gain, just pain. O să obosești articulațiile în timp ce mușchii "dorm".