| deea2sabau a întrebat:

Salut, de maine o sa merg la sala de 3 ori pe saptamana, pe ce aparate sa fac sa slabesc mai ales in zona picioarelor?
Ce exercitii imi recomandati sa fac? Stau 3 ore la sala

4 răspunsuri:
| RoBoT93 a răspuns:

Bicicleta si banda happy
Nu cred ca e necesar 3 ore, daca faci o ora e ok big grin

| NatyAriana a răspuns:

Abdomene, genoflexiuni, flotari, bicicleta si banda de alergat!
Bafta! :*

| Ionutz_Maryan_1997 a răspuns:

Ar fi cazu sa-l intrebi pe antrenor...el stie cel mai bine....ca un ex:am 5 luni de cand fac sala si am slabit 10 kg pe cantar fara niciun regim sau dieta doar ca nu am mai baut sucuri acidulate.De 2 luni de zile fac program pentru cresterea masei musculare si in acelasi timp dau jos si grasimea in plus si cantaru imi arata aceiasi greutate(sper ca te-am motivat) {si ca exercitii parerea mea bicicleta si banda, eu am fol doar bicicleta cate 15-20 de min cand mai puteam duce}

| deea2sabau explică (pentru Ionutz_Maryan_1997):

Eu tin un regim, am slabit 3 kg intr-o saptamana dar fac pe bicicleta in fiecare seara o ora. Din pacate antrenor nu este la sala.