| Alexandra_Ale_1995 a întrebat:

Hei. Sunt destul de slaba pentru varsta mea si as vrea sa stiu, daca incep sa merg la sala pot pune in greutate? Si daca da, ce exercitii imi recomandati?

7 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Efectul o sa fie exact invers, o sa pierzi si mai mult in greutate. Daca nu sunt indiscret, ce greutate ai?

| Alexandra_Ale_1995 explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Ma gandeam ca o sa ma dezvolt si de aiathinking Am 47 kg la 1.72.

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru Alexandra_Ale_1995):

Depinde si de metabolismul tau, dar daca vrei sa iei in greutate, ar trebui sa mergi la un medic nutritionist, el va stii ce sa-ti recomande, din punct de vedere al alimentatiei.

| Alexandra_Ale_1995 explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Deci sala nu m ar ajuta deloc?

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru Alexandra_Ale_1995):

Parerea mea, e ca nu. La sala, prin exercitiile fizice, arzi caloriile.

| Alexandra_Ale_1995 explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Am inteles, mersi big grin

| Ayannaehcjcncisnjc a răspuns:

Sala te-ar ajuta pentru ca de fiecare data cand vei merge acasa de la sala vei avea o pofta de mancare si atunci vei pune kg pe tine dar te vei si mentine.
Ti-o spun din proprie experienta.Si eu am fost
la gel