| Bogdan48 a întrebat:

Am o intrebare eu fac niste exercitii pentru abdomen (http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474&feature=relat ed) eu eram un pic mai plinut dar am slabit si cand vreau sa fac exercitiile simt o durere mare la abdomen si dabia pot sa continui. E normal? ce sfat imi dati fundita

Răspuns Câştigător
| Simonaaaaa a răspuns:

Poate fi o febra musculara, si mie mi s-a intamplat acelasi lucru, sau ai folosit o crema care ti-a facut mai mult rau ori te-ai lovit. Eu zic sa faci o pauza de 1-2 saptamani si iti vei reveni.

5 răspunsuri:
| MicutzBlondutz a răspuns:

Bogdan fa cateva exercitii iar dupa aceea odihnestete o jumatate de ora 15 min 10. si bea niste apa dar nu foarte multa pentru ca iti afecteaza sanatatea si nu mai poti sa faci.
Cat despre raspunsul lui simnona daca nu ai mai facut exercitii poate fi si o febra dar sa te doara la picioare sus la pulpe

| MicutzBlondutz a răspuns:

Bogdan eu nu am dat raspunsul pentru funde sau nu mia stiu ce eu am dat sa te ajut

| Bogdan48 explică:

Probalil (nu am folosit creme) dar inainte le puteam face. Oricum mersi pentru raspuns o sa iau o pauzawinking bine meritata

| Bogdan48 explică:

Sory vroiam sa-i dau funda lui mizutzblondutz cum scot funda?

| MicutzBlondutz a răspuns (pentru Bogdan48):

Bogdan eu nu am dat raspunsul ca sa iau funde sau alt ceva.eu am dat raspunsul sa te ajut