| Visrass a întrebat:

am pus un bilet la publicbet cu meciuri si din 8 meciuri mi-au iesit 7... pot cumva sa scot bani sau nu se poate?

Răspuns Câştigător
| Zambaretu1 a răspuns:

Daca scrie mai jos EXTRA 200. Mai iei ceva. Exemplu. AM EXTRA 200 pe bilet si pun 2 lei mai iau 20 de lei, daca pun 3 lei pe bilet, mai iau 30 lei. daca pun 10 lei pe bilet iau 100 lei. tot asa.

2 răspunsuri:
| cristi966 a răspuns:

Ai scos ceva?

| alinas91 a răspuns:

Banii se pot scoate doar in cazul in care ai jucat bilet cu sansa altfel daca nu biletul este pierdut...