| emanuelgabi0 a întrebat:

As avea nevoie mare de ajutor cu hostarea unu server de counter strike! am nevoie de 2 sau 3 euro Vodafon si in + cine imi da 2 sau 3 euro are owner pe sv meu!

1 răspuns:
| EchipaGuessWho a răspuns:

Cine tiar da tie 2 sau 3 euro pentru server asa deodata si ce daca le dai owner pe server nu conteaza, uite un exemplu : crezi ca metin2 a fost lansat cu ajutorul altora? Nu, acesta a fost lansat din banii proprii ai creatorului. Acum intelegi?