| UtilizatorNou1234 a întrebat:

As avea o intrebare pentru cunoscatorii sporturilor de iarna, mai precis schi. Vreau sa imi achitionez niste schiuri, asupra claparilor m-am decis. Ei bine, cu schirule este mai greu. Nu stiu ce sa aleg intre un Head cu urmatoarele caracteristici: Inaltime: 170 cm Legaturi: Tyrolia Sympro12 Valoare DIN legaturi: 12 Sidecut: 120/71/108 Radius: 13.1 m un Rossignol cu caracteristicile Inaltime: 166 cm Legaturi: Rossignol Axium Valoare DIN legaturi: 11 Sidecut: 120/74/110 Radius: 15 m un Inaltime: 170 cm Legaturi: Tyrolia DIN legaturi: 12 Sidecut: 112/66/98 Radius: 15.4 m.
Mentionez ca schiez de 6 ani, am 178 cm. Va rog frumos ajutati-ma, multumesc!

1 răspuns:
| me4u a răspuns:

Gasesti la magazinul Skates mai multe variante bune pentru tine. Cel mai bine ar fi sa discuti cu baietii de la magazin care iti pot face o recomandare in functie de stilul tau.
http://www.skates.ro/ski/schiuri