| MateiDaniel a întrebat:

Salut TPU,

As dori sa stiu ce cluburi de fotbal pentru juniori sunt in Bucuresti?
As dori niste cluburi in care sedintele sa nu se plateasca happy
Pot fi si cluburi scolare sportive happy
Multumesc, dau funda \m/

5 răspunsuri:
| 12AA a răspuns:

Toate cluburile de fotbal se platesclaughing

| MateiDaniel explică (pentru 12AA):

Nu-i adevarat happy am un prieten care e la fotbal si nu plateste. in fine, are 2 echipe. in cea mica se plateste in cea mare (undeeee sunt mai buni) nu se plateste happy si el spunea ceva de Romprim. dar nu e sigur happy

Răspuns utilizator avertizat
| 12AA a răspuns (pentru MateiDaniel):

Pai si daca stii dc ai mai intrebat?

| MateiDaniel explică (pentru 12AA):

Pai nu stiam sigur happy SI nici nu stiu unde se afla happy
@denis988 da add la pus_pe_soti.matei@yahoo.com sa vorbim happy