| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa folosesc si eu un gainer pentru cresterea masei musculare(Am 18 ani, 1.85, 70 kg). M-am gandit la GFX 8 sau Serious mass. Care e mai bun? Sau recomandati-mi altceva. Ofer funda pentru cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

De ce nu ''OPTIMUM NUTRITION GOLD STANDARD 100% WHEY''? Prin 2015, 2014 toate brand'urile de proteine se comparau cu acest brand, adica era cel mai bun.
Am cumparat de vreo 3 ori 3.5 Lbs., bun borcan destul de mare, imi ajungea o luna si ceva si nu am avut probleme. gustul e bun, desi dupa ceva vreme te plictisesti, o cupa are 24 g, dar eu o puneam cu varf plus un pic sa fac 30g. Chiar nu am avut reactii adverse, pentru mine a dat rezultate.
Am combinat cu ''Micronized Creatine Powder'' un borcan de 1200 grams, care iti ajunge vreo 2 luni, poate mai mult. singurul down e ca nu are aroma decat de pastile laughing serios gustul e destul de rau, dar o banana dupa, sau te tii de nas cand bei etc sau un shakewinking