| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa folosesc si eu un gainer pentru cresterea masei musculare(Am 18 ani, 1.85, 70 kg). M-am gandit la GFX 8 sau Serious mass. Care e mai bun? Sau recomandati-mi altceva. Ofer funda pentru cel mai bun raspuns. PS: Intrebarea este doar pentru cei ce se pricep in domeniul asta!

2 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

De pe urmei shakeului nu vei lua si in grasime, mai ales ca tu asta ai precizat.
Daca vrei grasime, mananca mai bine o gramada de carbohidrati orez, cartofi samd...

| CTLN a răspuns (pentru Pool77):

Imi poti recomanda un gainer?