| daniel1ft a întrebat:

as vrea sa imi spuneti care proteine sunt mai eficiente cele praf sau pastilele si cum se administresza?

5 răspunsuri:
| darkangel90 a răspuns:

Cel mai bun este Whey Protein are mai multe arome, se bea cu lapte si se ia Inainte si dupa antrenament.
funda

| Cata2063 a răspuns:

Cele praf sunt mai bune. Insa nu uita de mancare sanatoasa, carne fara grasimi. etc. http://rocomed.ro/

| SiLaS a răspuns:

Ambele sunt la fel de bune, nu conteaza sub ce forma le iei, proteinele se gasesc mai mult prafuri cum si aminoacizii se gasesc pastile deci nu este nicio relevanta.

| AdyColt a răspuns:

Prafurile mi se par mai bune

| Cosmin86 a răspuns:

Arata-mi o proteina sub forma de pastile laughing

Da link, ca m-ai facut curios, eu pana acum am vazut doar sub forma de praf.