| AddaElla22 a întrebat:

Spuneti. mi si mie va rog daca sunt eficiente pastilele de slabit XL-s. Am luat si eu de cateva zile dar nu obs nici o schimbare, desi tin si un regim(nu ft strict dar care exclude dulciuri si alte)

Răspuns Câştigător
| AlexandraCroft a răspuns:

Cu foarte mare placere!

2 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Nu!
Te rog nu mai lua pastile straight face.
Tatal meu a luat ceaiuri pentru slabit si din cauza aceasta a facut diabet.
Era perfect sanatos inainte.
Iar minunatiile astea au dat gres.
A slabit el 5-6 kg in 2-3 luni dar pe urma s`a ales cu boala asta...
Nu fa si tu aceasta greseala.
Fa sport...du-te la sala orice dar nu asta.
Verisoara mea tine regim cam asa din cate am inteles eu :
-nu mananca paine (regula foarte importanta)
-carne are voie de 2-3 ori pe saptamana
-sa bei 3-4 litrii de apa pe zi (stiu ca este foarte greu dar apa ajuta la slabit foarte mult)
-multe salate
-fructe si legume
Ea a slabit 7 kg in 2 saptamani poate pare cam mult perioada dar nici nu s`a omorat asa de tare doar a urmarit pasii de mai sus.
Si faza e ca ea nu face sport si uite ca a slabit in felul asta.tu in schimb poti face daca vrei sa slabesti mai repede.
Sper ca ti-am putut fi de folos happy!

| AddaElla22 explică (pentru AlexandraCroft):

Multumesc. NU am mai intrat de mult pe site si acum am vazut raspunsul. Am observat ca nu au efect si pana la urma m.am apucat de sport. Folosesc cateva produse d la REDIS NUTRITIE care sunt mai mult pentru energie. Multumesc inca o data! pupici

| AlexandraCroft a răspuns (pentru AddaElla22):

Cu foarte mare placere!