| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de sala ca sa pun ceva muschi pe mine, dar vreau si sa am un six pack.Stiu ca pentru a avea un six pack trebuie sa fac sporturi cardio(alergat, bicicleta, etc), dar daca alerg imi va scadea si masa musculara sau doar grasimea?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Evident ca pierzi si din masa musculara.

si nu din cauza ca faci cardio, ci din cauza alimentatiei. Cand pui muschi ai o alimentatie, cand vrei sa slabesti (ca sa ai 6 pack ) ai cu totul alta alimentatie.

Trebuie sa ciclizezi cativa ani cele 2 perioade ( de masa musculara si de definire ), ca sa ajungi sa ai si 6 pack si muschi, depinde ce e mai important pentru tine ( dar sincer, decat un slabanog care are 6 pack... )

4 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Doar grasimea laughing)

| Cosmin86 a răspuns (pentru Goldenboy97):

Era foarte bine sa fie asa... din pacate, aberatiile de copii mici raman doar aberatii de copii mici

| Goldenboy97 a răspuns (pentru Cosmin86):

Stiu ca dupa un anumit timp corpul o sa inceapa sa consume si din muschi pentru energie, frumoasa poza de profil o ai de la ShaoQxBB nu? Si faza cu varsta...tu n-ai avut 16 ani prietene? Nu erai copil mic pe atunci?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Goldenboy97):

Nu o am de acolo, o am de pe net