| PaulRosss a întrebat:

as vrea sa mă apuc de sala și as vrea sa primesc niște sfaturi. Legate de alimentație și cam ce fel de program și aparate sa folosesc pentru sala (zonele pe care vreau sa le lucrez sunt spatele și bratele). Aș vrea să mă ajutați! Thx

Răspuns Câştigător
| MenOfMayem a răspuns:

Salut, in primul rand trebuia sa spui mai multe detalii despre tine, ce obiectiv ai (crestere in masa musculara sau slabire si definire ). Iti dau un sfat si cred ca oricine e de acord cu mine, nu te axa doar pe spate si brate, umerii, pieptu si picioarele cui le lasi?
In legatura cu programul si alimentatia cauta pe www.culturism.ro - program masa musculara incepatori
sau www.megaproteine.ro - sectiunea antrenamente