| anonim_4396 a întrebat:

Vara aceasta imediat dupa terminarea scolii vreau sa ma apuc de sala si as avea nevoie de cateva sfaturi despre cum sa imi planific orarul zilnic la sala ma refer la aparate si alimentatie, tin sa precizez ca am 1, 69 inaltime si in greutate cam 75kg as vrea sa ma sfatuiti cum sa slabesc in cel mai rapid mod

1 răspuns:
| Cătălin12Mihai19 a răspuns:

Salut îți recomand când te apuci de sala sa întrebi instructorul cum sa mananci și ce sa mananci. Îți recomand să treci pe salata dar poți încerca să îți cumperi un energizant de la sala pentru a putea fugi mai mult la banda și pentru a avea efecte mai rapide de 4 luni.Bafta