| Al3rT a întrebat:

as vrea sa ma reapuc de sala si vreau sa stiu daca facand antrenamentele in tricouri mulate pe corp impiedica dezvlotarea muschilor. Pare o prostie dar ma streseaza de ceva timp chestia asta. Mersi

7 răspunsuri:
| Gabriel_Denis_1998 a răspuns:

Nu are nici o treaba chestia cu tricouri mulate deoarece masa musculara se dezvlota in timp si daca nu iti mai incape tricoul o sa simti ca te strange....intelegi tu

| Andreea1397 a răspuns:

Nu are nicio treaba

| rox129 a răspuns:

Poarta un tricou in care te simti tu bine si pe mine ma streseaza pantalonii de sala asa ca port ceva in care ma simt bine si relaxata si da stresul impiedica dezvoltarea musculara cand esti la sala trebuie sa fii relaxat si sa nu te streseze nimic.

| RAY a răspuns:

Nu are nici o legatura, masa musculara se reface cand dormim

| Richard01 a răspuns:

Poartă un tricou larg, astfel o sa te simti mai confortabil si o sa te concetrezi mai mult pe antrenament, nu pe privitul in oglinda.

| Stefan_Cristea_1999 a răspuns:

Poarta un tricou de bumbac confortabil, pielea o sa respire mai bine

| Cosmin86 a răspuns:

Tu chiar ai un nivel foarte SCAZUT de inteligenta, nu?