| cedrea923 a întrebat:

M-am apucat recent de sala si am de gand sa consum si un supliment de proteine. As vrea sa stiu in cat timp s-ar vedea o evolitie a muschilor, folosind proteine.

3 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

So, cate kg ai ce inaltime ce supliment iei si ce antrenament faci?

| Madalin01 a răspuns:

Un supliment nu te va ajuta niciodata fara alimentatia necesara, oricum. daca vei trage tare la sala vei avea alimentatia necesara te va ajuta shake-ul proteic, insa nimeni nu iti poate spune in cat timp vor aparea rezultate. Depinde de la persoana la alta big grin Bafta!

| CaziPloaie a răspuns:

Mai bine nu mai lua, creste sanatos, natural si o forta mai mare.