| GaBrIeLa88 a întrebat:

SALUT TPU! as vrea sa stiu la ce sa ma inscriu : inot sau tenis de masa?

4 răspunsuri:
| Tiby a răspuns:

Pai. eu unul fac inot de performanta si iubesc acest sport. Te dezvolta foarte bine, este un sport popular, Romania a dat sportivi foarte mari in acest sport (Diana Mocanu, Camelia Potec, Beatrice Coada, Razvan Florea, etc.) si este de asemenea si foarte sanatos. happy
Insa daca tu esti mai talentat la tenis de masa nu e nicio problemawinking practica sportul care iti place cel mai mult si la care te pricepi cel mai binehappy

| Anonima264 a răspuns:

Poti daca vrei sa faci innot!

| BLeur a răspuns:

Inot, dăcă vrei să faci de performanţă în 2-3 ani arăţi super bine. Este foarte sănătos, ajută la creştere. Dar nu fuma/bea/sau să te droghezi dacă vrei să faci înot. Este foarte sănătos.winking

| dragosvalentin69 a răspuns:

Inot!