| passionfruit a întrebat:

As vrea sa ma inscriu la inot.Practicati,daca da unde-mi recomandati si as dori detalii? Mentionez ca nu stiu sa inot! Multumesc!

4 răspunsuri:
| xmaryyyya a răspuns:

Pai, si eu am fost la inot in vacanta de vara de anul trecut...Te poti duce la Aqua team langa facultatea de medicina! Acolo e foarte misto! Te invata sa inoti ca lumea, iar abonamentul e 100 pe luna...vezi ce rezolvi! Bafta! happy

| Liviu a răspuns (pentru xmaryyyya):

1 milion pe luna? de bani astia invat de innot singur laughing
Vorba vine, ca de inotat stiubig grin

| xmaryyyya a răspuns (pentru Liviu):

La naiba, nu te lasa inima sa dai un milion pentru atata lucu?!

| Liviu a răspuns (pentru xmaryyyya):

Cand e banu muncit de minelaughing NU