| AlinPeFelie a întrebat:

As vrea sa va intreb..il stiti pe Alexandru Lungu? El are o forta exploziva.dar are grasime pe el. E posibil daca merg la sala,si trag pentru exercitii de forta, si sa nu am un regulament la dieta.In viitor as vrea sa practic K.1 si am nevoie de fortahappy P.S: nu mai lasati o persoana 10 mesaje ca e stupid, va face un tricou amarat?raised eyebrows

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

"si sa nu am un regulament la dieta", nu, dieta e 80 %.

Dar nu dieta de slabit, ci dieta pentru muschi si forta, cu foarte multe proteine.