| proscanandrei70 a întrebat:

As vrea si eu un meniu complet pentru a ajunge la patratele. Am burta... Eu fac abdomene de 2-3 ori pe saptamana, dar vreau sa scap de burta, si sa ajung la patratele.

4 răspunsuri:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Daca vrei patratele atunci fa cardio de 3 ori pe saptamana. Daca ai zis ca faci de 3 ori pe saptamana abdomene atunci imediat dupa ce ai terminat cu abdomenele treci la alergat cat 20 min. Si mai trebuie sa ai un regim alimentar foarte bogat in proteine si mai scazut in carbohidrati plus un supliment proteic cu continut ridicat in proteine.

| Moonlight15 a răspuns:

Ce cardio ma? Ce alergari? Deficit caloric ai auzit? Sau esti tipul ala de om care alearga in fiecare zi sa slabeasca?

| Stefxn a răspuns:

Eu fac genoflexiuni si alergat pe loc in 2 serii cam 10-15 minute pe zi. E destul de obositor si solicitant, dar restul zilei ma simt foarte bine de acum 2 saptamani de cand m-am apucat. Si eu am burta.

| TheLastLemon a răspuns:

Nu vei primi un răspuns pe măsură pe TPU, caută un site de specialitate.
Și medicul ar putea să te ajute cu asta.
Dacă ai burtă, chiar crezi că vei avea tu ambiția să faci pătrățele? Eu îți urez spor big grin