| Rob3ert2013 a întrebat:

Buna am 13 ani am 1, 55m si 38 kg sunt slab dar am burta o am putin mare fac de 1 luna abdomene pentru ca vreau sa scap de ea si sa fac patratele am burta in partea de jos umflata si imi doresc patratele vizibile nu mari dar sa se vada cat de cat si sa dau burta jos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Tu trebuie să te mai îngraşi puţin.
Cere sfatul unui nutriţionist!
Te pup!