| Cosmin38384 a întrebat:

Salut TPU. Aveti cumva idee de un site de unde pot să cumpăr greutăți pentru sală de o calitate ok?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca vrei propria ta sala atunci merita, daca vrei greutati doar ca sa faci acasa sala atunci nu iti lua, ca nu vei face mare lucru, am cumparat si eu in trecut si nu am facut nicio branza acasa!
Sala este musai sa se faca alaturi de colectiv!

Daca e vorba de o afacere poti sa incerci la Decathlon de exemplu, dar nu cred ca sunt cele mai mici preturi
E o afacere de nisa mai mult aceasta a vanzarii greutatilor si aparaturii pentru sala, nu stiu cine sunt distribuitorii principali din Romania, pe aceia ii vrei dar nu poti sa ai acces la ei atat de usor!

| Darius50boss a răspuns:

EMag

| Anna5991 a răspuns:

Eu zic să mergi la o sală să vezi ce aparate ți se par ok și apoi să iei legătura direct cu producătorul dacă este posibil. Preț mai mic decât la producător nu cred că găsești. Succes!