| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

cam de cate ori pe saptamana este bine sa-mi antrenez bratele, multumesc dau funda!

Răspuns Câştigător
| morfeo a răspuns:

Salut, o data, maxim de 2 ori pe saptamana, in rest lucrezi alte grupe muscluare pentru refacere.

2 răspunsuri:
| numeletaueparolamea a răspuns:

3 e suficient, cu o zi de odihna între. Ex: faci luni apoi marți pauză, faci miercuri apoi vineri pauza, faci vineri si weeknend pauza. Nu uita sa iti antrenezi si celelalte grupe musculare. E important si ce manânci. Spor!

| funnnyman32 a răspuns:

Noroc! Bratele iti intra la toate exercitiile pe care le faci la sala, o data pe saptamana si intens este de ajuns, daca faci si super seturi vei avea febra 2 3 zile, conteaza sa le antrenezi bine, ca multi fac de 3 4 ori brate pe saptamana si nu au randament mai deloc.