| Georgestaff08 a întrebat:

mă antrenez acasă fac flotări genuflexiuni abdomene și tracțiuni de câte ori să mă antrenez pe săptămână și să le fac pe toate odată sau pe zile

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă câteva flotări, câteva genuflexiuni, câteva abdomene și câteva tracțiuni în fiecare zi.

| cosmin014 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se face in fiecare zi, muschi au nevoie de odihna

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce faci tu e pentru mentinere, sa treaca timpul, doar nu vrei sa pui muschi cu o asemenea prostie de antrenament.

| SergioRamos4 a răspuns:

Acasa ramai firav, mai bine mergi la sala daca vrei sa progresezi daca nu stai acasa.

| DavidCopperfield a răspuns:

Poti face de 2-3 ori pe zi deoarece, eu am practicat asta, si rezultatul a fost tare...

| cosmin014 a răspuns:

Faci pe seri si odata la 2 zile.