| Leitner a întrebat:

care ziceti ca este mai bun : Messi sau Ronaldo happy?

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ambi sunt foarte buni!

| alexs99 a răspuns:

Messi.

| Louise21 a răspuns:

Amandoi sunt foarte buni si talentati. Nu cred ca ar trebui comparati... Dar ca sa iti raspund la intrebare, mie imi place mai mult Messi.

| FeriFerika a răspuns:

Logic messi este mai bun, ce intrebare e asta laughing

| 99NYC a răspuns:

Greu de zis.Normal ar trebui sa fie Ronaldo pentru ca este mai rapid, mai puternic, mai inalt...asta pe foaie laughing dar face Messi cum face si tot da mai multe goluri.Cel mai bun este cel care rezista cel mai mult la un nivel ridicat.

| marcelXXL a răspuns:

Parerea mea e ca si Ronaldo e bun dar in orace caz Messi e mai bun ca el happy funda?

| Ang_Mihai_1997 a răspuns:

Astia care spun ca ronaldo e mai bun, sunteti certati cu legea nu am ce sa spun.Mesii castigator a 4 baloane de aur, ronaldo a castigat unu din mila juriului sa spun asa.Mesii trece de jucator foarte simplu si are nistre pase exelente.Nu se complica in driblinguri ca Ronaldo.Deci Mesii is the best

| ioancristian a răspuns:

Ronaldo! Clar