| sNeeKs a întrebat:

caut si eu siteul liceul mircea eliade din Bucuresti, as dori sa stiu cand se vor da probele sportive pentru admiterea in liceul. As dori sa stiu ce porbe s-ar da si cand se vor da! Multumesc!

1 răspuns:
| pizzahut a răspuns:

Buna! Nu stiu foarte multe despre liceele vocationale, dar stiu ca probele se vor desfasura intre 30 mai si 1 iunie. Este posibil sa se aleaga, insa, doar una dintre cele 3 zile. Cred ca ar trebui sa vorbesti cu dirigintele tau sau cu cineva care este la acel liceu, iti vor fi mai de folos.