| spiridusuanonim a întrebat:

ce credeti, Nadia Comaneci va fi egalata vreodata? pana acum nu sa gasit nimeni!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu...pentru ca nu poti egala ce a facut ea!
Nadia a luat primul 10 din istoria gimnasticii ...gimnastii care vin din urma pot sa castige mai multe medalii.pot sa devina celebrii, dar niciodata nu o sa fie,, primii,,!
si de asta nadia o sa ramana in istorie.

5 răspunsuri:
| oanard174 a răspuns:

Nu

| TotLora a răspuns:

Nimeni nu este de neinlocuit, dar Nadia va fi mereu in carti.

| Iepurila a răspuns:

Asta crezi tu?

| spiridusuanonim explică (pentru Iepurila):

Asta cred eu ca nimeni niciodata nu o va egala pe NADIA COMANECI!

| YuLyan123 a răspuns:

Nu.nu cred...cel putin in viitorul apropiat. poate peste multi, multi, multi ani.