| FlooPp a întrebat:

Ce credeti Undertaker vs John Cena la Wrestlemania 30, 21-1?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre toate mizeriile făcute de Vince cu WWE-ul, asta le-ar întrece pe toate. Supercena să fie cel care opreşte streak-ul lui Taker, ar fi una dintre cele mai jalnice şi penibile momente din istoria wrestlingului profesionist. Cena nici măcar nu merită un meci cu Taker la WM.

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Cred ca va fi un meci foarte strans, dar Undertaker se va impune la final.

| MihneaIsBack a răspuns:

Ce părere am?
Părerea mea este că wrestlingul este cea mai mare porcărie!
Să te prefaci că cineva îți dă un pumn de mori.
NASOL!

| Nikolas1 a răspuns:

22-1

| YoYoIonut a răspuns:

Bravo McNigel! Nu are nicio sansa, si daca ar fi asa si Cena l-ar bate pe Undertaker ar fi penibil.
Shaemus the best big grin

| AcestaSuntEu a răspuns:

In primul rand Undertaker nu cred ca va mai participa la wrestlemania.sad In al doilea rand, daca s-ar intampla sa participe, nu ar lupta impotriva lui Cena, cel putin asa cred eu... oricum ar fi 22-0.

| AlexStar1 a răspuns:

As vrea sa vad un meci la echipe Undertaker cu Kane Vs Shawn Mikels cu Triple H! Ar fi misto, sincer wrestling este un sport Extreme Ma uit la wrestling de la 6 ani Sa vedeti meciul intre Holk Hogan Vs The Roac La Wrestalmania

| razvancena a răspuns:

Sigur va castiga cena