| capytenpo a întrebat:

Ce parere aveti de Creatine Pro Mass http://www.4fit.ro/product/creatine-pro-mass-3-kg.
Am 1.80, 75 kg si ma antrenez de 2 ani si 5 luni in fiecare zii. Credeti ca ar fi bun sa il cumpar?

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Daca vrei masa musculara iti recomand o abordare cu mai multi carbohidrati. Daca vrei sa arati ca si cei din revista atunci cauta o proteina cu continut ridicat de proteine.(scuze cacofonia)
Ca sa te ajut cauta pe youtube canalul Totul despre steroizi. Acolo gasesti tot ce vrei, exlicat foarte in detaliu si sunt si antrenamente foarte smechere