| Goldenboy97 a întrebat:

A incercat cineva creatine pro mass?
Ce parere aveti de acest supliment?

10 răspunsuri:
| Numero1 a răspuns:

Este un gainer banal as putea spune dar tinand cont de pret si cantitate as spune ca este ok, in orice caz nu este rau. Depinde si de asteptarile si scopurile fiecaruia. Daca esti ecto il poti incerca daca esti alt tip somatic te sfatuiesc sa mergi pe un concentrat proteic de calitate gen Whey Gold aici http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-100-Whey-Gold-Standard-450-g/ si aici http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-100-Whey-Gold-Standard-908g/
Si daca totusi vrei un gainer adevarat incearca Pro Complex Gainer aici
http://www.megaproteine.ro/......ner-2-3kg/
Repet Creatine pro mass nu este rau mai ales pentru faptul ca are o cantitate enorma de creatina dar nu te astepta sa pui doar muschi de la el, fii sigur.

| Goldenboy97 explică (pentru Numero1):

O sa tin cont de sfaturi.

| Numero1 a răspuns (pentru Goldenboy97):

A si apropo, nu esti cumva coleg de clasa cu un baiat chipes pe nume Stanciu?

| Goldenboy97 explică (pentru Numero1):

Cu stanciu sunt coleg de clasa, chipes in niciun caz laughing)

| Numero1 a răspuns (pentru Goldenboy97):

Schimba-ti dioptria frate, Stanciu e the best!

| Goldenboy97 explică (pentru Numero1):

Ia zi ma cine esti, esti indragostit de el, esti cumva gay?

| Numero1 a răspuns (pentru Goldenboy97):

Eo sunt ba prostule laughing)))))))))

| Goldenboy97 explică (pentru Numero1):

Asa zi ma duten *** mea laughing

| Numero1 a răspuns (pentru Goldenboy97):

Greu te mai prinzi mancame-ai!

| MariusCrisss a răspuns:

Inteleg ca vrei sa iei in greutate. Sfatul meu este sa iei o proteina cu ceva carbo si sa muncesti din greu. Perioada de masa e inceputa de 2 luni, si mai sunt 2 luni dupa care trebuie sa intri in perioada de definire ( daca este nevoie ). La anul incepi din noiembrie si bagi 2 luni creatine pro mass dupa care 2 luni bagi proteina cu carbo. In 4 luni pui pe tine intre 6 - 10 kg, daca ai si o alimentatie buna plus sala cel putin 5 zile pe saptamana.