| oBanană a întrebat:

Cine da cele 5 meciuri cu echipele romanesti de joi din play-offul Europa League? Stiu ca PRO TV da STeaua-TSKA Sofia iar TVR 1 da Rapid cu cineva din Polonia. Restul?

Răspuns Câştigător
| andreimen001 a răspuns:

Steaua-Tska sofia-pro tv 20:30, rapid-polonezi-tvr 1, Vorskla - Dinamo-digi sport 1 20:00 vaslui sparta praga-digi sport 2 19:00 si gaz metan austria viena digi sport 2 doar repriza a doua 21:00

1 răspuns:
| zdrangoi a răspuns:

Ca si meciurile tur, mansele retur ale celorlalte trei echipe pot fi urmarite in direct pe Digi Sport :
Miercuri:
20:45 FC Vaslui - Twente (in tur 0-2)
Joi:
18:00 Varazdin - Dinamo (in tur 2-2)
20:00 Gaz Metan Medias - Mainz (in tur 1-1)

Cele trei partide vor putea fi urmarite si pe site-ul Ziare.com, in format LIVE text.