| BlEetT a întrebat:

Buna
Pe ce canal TV vor fi echipele romanesti din play-off-ul Europa Ligue?
Dinamo, Steaua, Rapid, Vaslui, Gaz Mtan?
Cine ma ajuta primeste FUNDA si vot!:*
Astept!:X

3 răspunsuri:
| paul21 a răspuns:

Salut!
Pana acum s-au anuntat posturile TV care vor transmite jocurile europene la doar doua meciuri ale echipelor romanesti:
Slask Wroclaw - Rapid este pe TVR 1 de la 21:00.
Steaua-TSKA Sofia este pe PRO TV la 20:30

La celelalte partide stim doar orele la care se vor disputa:
Vorskla Poltava-Dinamo, Vaslui-Sparta Praga si Austria Viena-Gaz Metan Medias vor incepe la 20:00.

Doua din meciurile acestea sigur se vor transmite pe Digisport 1 si Disgisport 2, si probabil TVR 2 va transmite a treia partida.

Daca aflu ceva iti voi trimite un mesaj pe TPU!

Numai bine! Succes echipelor romanesti in Europa League! Sper sa se califice toate!

| paul21 a răspuns:

Salut!
Am venit cu vesti noi!
Unde se vor transmite meciurile europene ale echipelor romanesti:
Slask Wroclaw-Rapid Bucuresti incepe la 21:00 si se transmite pe TVR 1.
Vorksla Poltava-Dinamo Bucuresti se joaca la ora 20:00 in direct pe Digi Sport 1
Steaua Bucuresti-TSKA Sofia se joaca la 20:30 pe PRO TV.
Vaslui-Sparta Praga de joaca pe Digi Sport 2 de la ora 20:00.
Austria Viena-Gaz Metan Medias se joaca la ora 20:00, in direct pe 10 TV, TVR 2 sau B1.
O zi buna!

| Andreea_8972 a răspuns:

Probabil pe GSP TV laughing este program numai pentru sport.