| Nutu09 a întrebat:

Cine sia achizitionat programul "secretele masei musculare" sau cine stie programul acestui sistem eu nu milbpot permite mai ales ca sunt din Basarabia si dc mai putea ajuta cei care stiu sistemul cu programul din sistem?
ms

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si in Basarabia nu s-a auzit de cratima?

| Awesom a răspuns:

Uai Nutule, noi nu ni-am cumparat porcariile sele.Noi facem fitness.

| belle2009 a răspuns:

"Salut TPU!
Cei care și-au achiziționat programul "Secretele masei musculare" sau cine știe programul m-ar putea ajuta cu programul acestui sistem?
Deoarece eu nu mi-l pot permite mai ales că sunt din Basarabia.
Vă mulțumesc anticipat."

| belle2009 a răspuns:

Așa ar fi trebuit formulată întrebarea ta.
Pa, pa!