| Florin90000 a întrebat:

Cine stie un site pe care pot sa vad meciul de box dintre Wladimir Klitschko vs Bryat Jennings, sau daca nu puteti sa imi ziceti site, macar cum pot sa prind Digi Sport live. Va rog frumos sa raspundeti daca doriti. Cat mai repede. Multumesc.

1 răspuns:
| bogdancool102 a răspuns:

Pai, te pot ajuta cu problema ta. Si eu ma confrunt cu ea atunci cand vreau sa vad meciuri de pe digi si nu sunt abonat RCS-RDS.
In primul rand intri in Internet Explorer
Apoi iei sopcast
Iar apoi scrii digi 1 live tv moca
Dai pe site si dai click vizionare cu sopcast.Cam atat, aa da si sa vizionezi cu IE ca cu alt browser nu merge. Bafta!