| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU! Miercuri este meciul in care joaca Romania cu Elvetia, iar meciul incepe la ora 19:00. Eu sunt pe Digi. Unde pot vedea meciul LIVE, pe ce canal? Dar in afara de Dolce Sport. Pot vedea meciul pe Digi Sport, ceva de genul? Va rog sa-mi raspundeti repede!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Toate meciurile Romaniei sunt transmise si de Pro TV, asa ca si meciul Romania-Elvetia.

| Elena2375 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Aha, mersi. Eu am crezut ca pe Pro TV se dau meciurile programate doar la ora 22:00. happy mersi din nou

1 răspuns: