| Losnams a întrebat:

Codurile de la meciuri de pe site-ul de pariuri sportive SuperBet corespund celor din agentii?

2 răspunsuri:
| LumiBo a răspuns:

Uneori, nu mereu...cel mai bine verifici

| Giuliano24 a răspuns:

Salutare sfatul meu este atunci cand vrei sa faci un bilet de acasa pe superbet la final dai Printeaza ia codul ala te duci si iti pui biletul, in mare parte fiecare cod ar trebui sa corespunda cu cele din agentia lor deseorii sunt putin modificate din cauza ca pe site sunt amestecate cu tenis/fotbal/volei etc. deci cel mai sigur e sa verifici in agentie meciul respectiv.