| clicknet a întrebat:

cum pot invata si eu niste driblinguri de fotbal?

Răspuns Câştigător
| bunjy a răspuns:

Poti viziona pe youtube scriind asa:Fotball Trick sau du-te singur cu mingea pe teren sau intr-un loc mai frumos si inventeaza sau antreneazate Funda?

1 răspuns:
| Ronaldo7cr7 a răspuns:

Pai uite cum sta treaba, trebuie sa exersezi mult happy, uite eu iti recomand sa te duci la un club de fotbal, ca te invata tot. happy daca nu iti permiti. happy poti sa faci singur acasa. sau sa te duci cu prieteni la fotbal sa exersati, sau poti sa exersezi singur in liniste. happy uitete pe youtube.com cum a zis bunjy. happy si exerseaza. happy multe bafta, funda puppy dog eyes!:*